Служба розшуку Товариства Червоного Хреста України

Дата: 15.12.2022 13:23

Фото без описуПріоритетним для Служби розшуку на сьогодні (починаючи з 24 лютого 2022 р.) є робота з запитами від членів родин щодо розшуку рідних, зв’язок з якими втрачено внаслідок міжнародного збройного конфлікту в Україні.

У разі втрати зв’язку зі своїми рідними ви можете звернутися до Служби розшуку Товариства Червоного Хреста України у зручний для Вас спосіб:

Національний комітет Товариства Червоного Хреста України – відділ розшуку, вулиця Пушкінська, 30, м. Київ, 01004

До уваги мешканців Чернігівської області!

З питань розшуку та відновлення родинних зв’язків є можливість звертатися до місцевих працівників: +380668490798 (Viber, Telegram)

Здійснення розшуку є однією з найдавніших традиційних сфер діяльності Міжнародного Червонохресного Руху. Накопичений роками досвід застосовується передусім у розшуку членів родин, роз’єднаних під час війн і збройних конфліктів.