Сьогодні голова громади Володимир Куніцин взяв участь у засіданні педради в Коропській школі

Дата: 09.12.2022 15:53

Та повідомив приємну новину – педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти громади отримають по додатковому окладу.

Хоча ще вчора в нашій освіті фіксувався серйозний дефіцит: через те що освітня субвенція з держбюджету в цьому році була зменшена на 10%, нам бракувало аж близько 3 мільйонів.

Ця ситуація спонукала шукати рішення.

Фінансовий відділ селищної ради фахово розрахував потребу; голова подавав звернення, до речі, неодноразові – і до Мінфіну, і до обласної військової адміністрації.

І кошти надійшли – в розмірі 3 млн 900 тисяч гривень.

Їх вистачить для того, щоб повністю «закрити» зарплату за грудень, а також виплатити винагороду в максимально можливому розмірі – на рівні посадового окладу. До речі, це вперше за останні 5 років буде здійснена така додаткова виплата.