Розпочав роботу оновлений Парламент дітей Коропщини

Дата: 02.12.2022 15:31

Сьогодні в Центрі дитячої та юнацької творчості зібрались представники кожної з 9 шкіл нашої громади  –  тут відбулось засідання Парламенту дітей.

На початку учнів та педагогів привітали голова громади Володимир Куніцин, координатор Парламенту дітей Олена Куніцина та начальник відділу освіти Олег Курбанов.

Після цього новобраний Президент учнівського парламенту Софія Кузик – активна, творча, спортивна, талановита й комунікабельна 9-класниця Карильської школи – урочисто склала Присягу.

Парламент дітей Коропщини складається з 15 представників від кожної школи. Надалі вони працюватимуть разом над втіленням спільних ідей, а також профільно – у Міністерствах. Міністрів обрали сьогодні на засіданні:

• Міністерство права очолила Ольга Макієнко, 11-класниця Оболонської школи;
  • Міністерство дозвілля – Вікторія Кузик, учениця 8 класу Карильської школи
  • Міністерство спорту – Юлія Кеда, 10-класниця Риботинського НВК.

Володимир Куніцин побажав учнівському Парламенту успіхів, реалізації ідей і задумів,  наснаги на нові звершення, а також зазначив, що і він, і весь апарат селищної ради завжди відкритий до спілкування і співпраці з представниками учнівського самоврядування.

Ці слова були підкріплені документально – Тристоронньою угодою між Коропською селищною радою, Дитячим парламентом і батьківською громадськістю.

Після урочистостей перейшли до планування діяльності. Кожен зміг озвучити свої ідеї, і всі разом склали план заходів. Серед них  – благодійна акція допомоги стареньким самотнім громадянам, акції на підтримку ЗСУ та інші.

Початок роботи оновленого складу Парламенту дітей відсвяткували дружнім спілкуванням  за солодким столом.