Із Коропською громадою починає працювати Програма ООН із відновлення та розбудови миру

Дата: 24.11.2022 19:12

Вчора на ознайомчу зустріч до нас завітали спеціалісти компоненту «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади»: програмний аналітик з доброго врядування Ганна Білявська, спеціаліст з охорони здоров’я Христина Чайка та спеціаліст із питань екологічного розвитку Ольга Сютікова.

Разом із головою громади та керівниками окремих підрозділів вони обговорили напрями роботи та активності Програми, зокрема по галузях, які представляють спеціалісти.

Також учора Володимир Куніцин отримав листа від цієї Програми, в якому йдеться про те, що наша громада стала учасником пілотного проєкту «Створення мобільної служби з обслуговування вдома одиноких непрацездатних громадян та паліативного догляду та натуральної допомоги».

Згідно з проектом, громада буде забезпечена вантажопасажирським мікроавтобусом на 6 посадкових місць. Він буде облаштований інвентарем, щоб обслуговувати  одиноких непрацездатних громадян на дому, надавати паліативний догляд та натуральну допомогу.

Це дозволить наблизити соціальні послуги жителям  віддалених сіл.

Для участі у проєкті відібрані вісім громад зі всієї України, зокрема три – з Чернігівської,  по дві – з Сумської  та Харківської, одна – з Миколаївської.