У Коропі відзначили День Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2022 13:00

Цей день присвячений людям, які вийшли на майдан Незалежності у 2004-му; та у 2013–2014-му, відновлюючи своє право на гідність та незалежність, утверджуючи своє прагнення жити за принципами демократичного, правового – цивілізованого – світу.

На урочистий мітинг Біля Меморіалу Героям Небесної сотні та воїнам АТО сьогодні зібралися працівники місцевого самоврядування на чолі з головою громади Володимиром Куніциним, делегації організацій і установ Коропа, учнівська молодь, представники громадськості.

Усі хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та українських воїнів, які поклали життя за майбутнє України.

Свобода та гідність були тими цінностями, за які виходили й гинули люди на Майдані. Свободу та гідність сьогодні захищають і проявляють українські воїни та цивільні громадяни.  Віримо, що переможний дух – дух Свободи, ті чесноти та цінності, які загартовувалися на Майданах, приведуть Україну до Перемоги, – зазначив у виступі Володимир Куніцин.

Бібліотекар Публічної бібліотеки Світлана Матвієнко зачитала слова Ліни Костенко, присвячені Героям Майдану.

Після цього учасники заходу поклали квіти до Меморіалу.