Шановні працівники сільського господарства, ветерани галузі! Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Дата: 20.11.2022 08:30

Фото без описуСільське господарство – одна з найдавніших і найважливіших сфер людської діяльності, яка важлива сьогодні і буде важлива завтра.

Сьогодні, під час війни, наші трудівники та дбайливі господарі продовжують щодня своїм розумом, серцем та невтомними руками зберігати нашу щедру, благодатну ниву, даруючи кожному з нас запашний хліб і до хліба, самовіддано працюючи та наближаючи Перемогу.

Це свято хліборобів, механізаторів, агрономів, тваринників – всіх, хто віддано трудиться на землі. Дякуємо вам за вашу працю!

Дякуємо нашим землякам, трудова сторінка життя яких була пов’язана з цією нелегкою галуззю.

Дякуємо керівникам сільгосппідприємств за високий професіоналізм, підтримку села і вагомий внесок у розвиток аграрного сектору економіки громади.

Бажаємо вам і вашим родинам мирного неба, міцного здоров`я, злагоди та достатку, гарної погоди і наснаги на нові трудові звершення!