Свято в оточенні чуйних сердець

Дата: 11.11.2022 17:10

День народження сьогодні постукав у гості до Тетяни Андріївни Білоус із Коропа. Святкової днини на її поріг завітали з вітаннями люди, які поважають її, шанують і підтримують.

Вранці подарунки іменинниці передав голова громади. Тетяна Андріївна перебуває під опікою патронажної служби Товариства Червоного Хреста. Із нагоди свята її привітала голова Коропського відокремленого підрозділу ТЧХ Таїсія Онопка і волонтер Любов Чмир.

Іменинниці побажали здоров’я, витримки, добра та вручили подарунки – постільну білизну, ковдри, подушки, засоби гігієни, а також фірмовий торт із логотипом ТЧХ. А тиждень тому Тетяна Андріївна отримала ще і продуктовий набір від цієї благодійної організації.

Іменинниця подякувала за теплі привітання представникам Товариства Червоного Хреста, а також Володимиру Куніцину.

А ми ще раз вітаємо Тетяну Андріївну та сердечно зичимо добра, миру, Божого благословення!

На фото: Таїсія Онопка вручає торт сину Тетяни Андріївни Юрію;
                  Іменинниця отримала подарунки від волонтера ТЧХ Любові Чмир.