Про роботу виконавчого комітету 17 жовтня

Дата: 17.10.2022 20:37

Сьогодні голова громади Володимир Куніцин провів засідання виконавчого комітету селищної ради.

Розгляду питань передувала розмова з присутніми на засіданні старостами про справи та проблеми у їхніх старостинських округах.

Атюша, Оболоння. В обох селах потребують ремонту містки. Фінансово допоможе в цьому селищна рада.

Нехаївка. На жаль, тут днями померла людина, яка забезпечувала жителів села ліками. Голова громади готуватиме звернення на «Ліки Чернігівщини» з проханнями допомогти розв’язати проблему з відсутністю медикаментів.

Лукнів. Староста говорив про необхідність ремонту підлоги в адмінбудівлі.

Вишеньки. Уваги потребує благоустрій, зокрема стан сміттєзвалища. Голова дав старості доручення стосовно цього.

Карильське. Необхідно підібрати приміщення для  автобуса із наявних у селі, або ж збудувати нове. Питання найближчим часом вирішуватиметься.

Риботин. В селі проводять роботи з благоустрою (зокрема на кладовищі). Бракує палива, староста попросив допомогти.

Вільне. Багато скарг надходять через поганий стан дороги біля «трикутника». Але вона не в нашому підпорядкуванні, тому голова громади робитиме відповідні звернення.

Билка. Староста попросила зробити грейдерування дороги від села до лісу. А ось питання зі спиляним гіллям у селі вже усунули.

Рождественське. Староста теж просив грейдер, а також допомоги з ремонтом даху адмінприміщення.

Шабалинів. З’ясоване питання із забезпечення закладів дровами.

Крім цього, обговорили видачу продуктової благодійної допомоги. Голова громади похвалив за злагоджену роботу старосту Билського с/о Аллу Дерпу.

Після цього перейшли до розгляду питань – а їх було 11.

• Затвердили нову редакцію Програми створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій та їхніх наслідків.  А саме – додали 1 мільйон 380 тисяч гривень. Це зекономлені кошти «інтернет-субвенції». Є думка придбати за них мікроавтобус для евакуації людей з зони бойових дій і небезпечних територій та для перевезення гуманітарної допомоги військовим і цивільним.
  • Внесли зміни до бюджету: перерозподілили видатки між програмами, щоб забезпечити виплату соціальних гарантій людям, які надають соціальні послуги на непрофесійній основі; та оплату праці по загальноосвітніх навчальних закладах за другу половину жовтня.
  • Затвердили оновлений штатний розпис ІТЦ «Космос» у зв’язку зі зростанням мінімальної заробітної плати;
  • Погодили звіт директора радіоорганізації «Короп-ФМ» за перше півріччя;
  • Також розглянули питання щодо комунального майна та діяльності комунальних підприємств, питання зі сфери служби у справах дітей.