У п’ятницю, 30 вересня, відбулось засідання двадцятої сесії Коропської селищної ради восьмого скликання

Дата: 03.10.2022 16:14

Засідання провів голова громади Володимир Куніцин.

У роботі сесії взяли участь депутати, члени виконавчого комітету, керівники відділів селищної ради та комунальних підприємств.

У ході роботи депутати ухвалили рішення із 37 питань, кожне з яких було опрацьоване на засіданнях постійних комісій.

Далі депутати розглянули звіт про виконання бюджету за перше півріччя та звіти про витрачання резервного фонду (резервний фонд не витрачався)

Внесли зміни до переліку адміністративних послуг ЦНАПу. До переліку послуг додались 15 послуг соціального характеру, відтак в «арсеналі» ЦНАПу тепер 209 адміністративних послуг.

На засіданні затвердили фінансові плани всіх комунальних підприємств селищної ради на наступний рік.

Також передали майно селищної ради на балансовий облік терцентру, відділу освіти, КП «Вода».

У блоці земельних питань надали дозволи на розроблення технічної документації із землеустрою; затвердили технічну документацію; розглянули питання розроблення проєктів землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду (озеро Башукове, озеро Віть, Дуб Вільнянський).

В обговореннях піднімались питання соціального захисту, робіт з благоустрою у старостинських округах, тарифів на платні послуги в лікарні.

Директор центральної лікарні Володимир Матусяк дав відповіді на запитання депутатів стосовно медицини, зокрема роз’яснив, що медогляди дітей до 18 років і надалі будуть безкоштовними (за них платить НСЗУ).

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)