Сьогодні голова громади Володимир Куніцин провів засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 09.09.2022 15:41

Винесені на розгляд питання – а їх було 14 – стосувалися освіти, соціального захисту, бюджету, комунальної  та деяких інших сфер.

Далі детальніше.

Затверджена в новій редакції Програма фінансової підтримки готельного господарства

Суть змін: додаються 179 тисяч гривень для сплати за опалення.

Внесені зміни до Програми фінансової підтримки надання первинної медичної допомоги

Суть змін: перенесені кошти на виплату заробітної плати фельдшерам (137 тисяч гривень); та оплату енергоносіїв (30 тисяч гривень);

Затверджена у новій редакції Програма по забезпеченню гарячим харчуванням дітей шкільного віку, які навчаються в закладах загальної середньої освіти; і така ж Програма стосовно дітей закладів дошкільної освіти

Згідно з цими програмами, вартість харчування у школах становить 18 гривень (одноразове); денного харчування у садочках – 30 гривень (триразове)

Доплата батьків у школах становить 12 гривень за учнів 1-4 класів, та 18 гривень (5-11 класи)

У садочку в Коропі батьківська доплата складає половину суми – 15 гривень; у селах – третину, тобто 10 гривень.

Харчування дітей ряду пільгових категорій громада бере на себе. Зокрема, за кошти місцевого бюджету харчуватимуться 350 дітей восьми пільгових категорій.

Крім цього, начальнику відділу освіти та старостам, які були присутні на засіданні виконкому, голова громади доручив тримати на контролі ситуації в родинах.

- Коли дитина голодна – це неприпустимо. Якщо ви знаєте такі випадки, сигналізуйте нам, будемо миттєво  реагувати.

На виконкомі обговорили ще одне питання стосовно шкільних обідів. Воно виникло через те, що до члена виконкому  надійшла скарга від однієї людини, яку нібито змушують нести до школи консервацію.

Начальник відділу освіти Олег Курбанов сказав, що домашні запаси батьки приносять за  можливості, тобто, без примусу.

І хоч староста не підтвердив слова скарги, але голова громади запевнив, що цей факт буде перевірений, та разом з тим зазначив, що продуктова батьківська допомога повинна бути лише добровільною.

Затверджена мережа закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти

У дев’яти загальноосвітніх закладах за різними формами навчається 1341 дитина  (зокрема в Коропі – 628 учнів). Торік було 1309 дітей.

У закладах позашкілля – 607 вихованців (ЦДЮТ – 450; ДЮСШ – 157)

У садочках  – 211 дітей (з них у Коропі 106).

На засіданні виконкому розглянули й інші питання:

• відобразили у бюджеті погоджені сьогодні зміни;
  • погодили розміщення дитячих атракціонів та супутніх товарів;
  • продовжили термін дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами;
  • розглянули заяву про присвоєння адреси будинку;
  • розглянули питання по лінії відділу – служби у справах дітей (про доцільність припинення опіки над дітьми, позбавленими батьківського піклування)

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю