Про отримання ідентифікаційного номеру (РНОКПП) для іноземця

Дата: 05.09.2022 09:17

Фото без описуОтримання ідентифікаційного номера (реєстраційний номер облікової картки платника податків) для іноземця – це процес підготовки та подачі пакету документів до податкового органу України.  Ідентифікаційний номер – це 10-ти значний номер, що формується автоматично податковою службою України, та використовується іноземцем для реєстрації бізнесу, сплати податків, укладення договорів купівлі-продажу, видача довіреностей, реєстрації автомобіля, відкриття банківського рахунка тощо. Ідентифікаційний номер для іноземця – не несе будь-якої привілеї в Україні, а лише використовується для ідентифікації його органами податкової служби України при сплаті податків та зборів.

Ідентифікаційний номер для іноземця у м. Чернігові  можна отримати в Головному управлінні ДПС у Чернігівській області за адресою: вул. Реміснича, 11.

Для цього слід підготувати пакет документів, в який входить:

Оригінал та копія закордонного паспорту іноземця;

Оригінал та копія перекладу паспорту іноземця, нотаріально завіреного (з обов’язковою копією сторінки паспорту, з відміткою про перетин кордону);

Оригінал та копія посвідки на тимчасове проживання або постійне проживання в Україні, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту (при наявності);

Довіреність (при необхідності);

Інші документи (при необхідності).

В разі виникнення додаткових питань можна звернутись за телефоном (0462) 652362.

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області