Ми пам’ятаємо!

Дата: 25.08.2022 09:42

25 серпня минають восьмі роковини з дня загибелі захисника України коропчанина Ігоря Шкляра (13.09.1986 – 25.08.2014).

Наш земляк воював за єдність та цілісність держави на Сході країни у складі 41-го батальйону територіальної оборони «Чернігів-2» з початку військових дій на Донбасі.

17 серпня 2014-го зазнав важких поранень у боях під Дебальцевим. Понад тиждень лікувався у харківському та київському шпиталях, але, на жаль, врятувати його життя не вдалося.

Ігор Шкляр похований на Михайлівському кладовищі в Коропі.

Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

На честь Ігоря Шкляра у Коропі названі вулиця та провулок.

У Коропській школі встановлена меморіальна дошка, а в шкільному музеї облаштований куточок пам’яті.

Вічна пам’ять і слава нашому Герою!