Шановна громадо!

Дата: 23.08.2022 09:33

Фото без описуСьогодні, у переддень  Свята Незалежності України, ми відзначаємо День Державного Прапора.

Ще задовго до утвердження державного символу, синьо-жовтий стяг був уособленням національної ідеї, яка заклала підвалини українській державності.

У сьогоднішній непростий час, коли російський ворог пішов на нас із війною, наш прапор  — це особливий символ єдності та свободи, під яким ми захищаємо нашу країну.

Поєднання кольорів – синього й жовтого – відлунюється в серці кожного українця.

Небесна синь і золото нив для нас – щось особливе, щемливе, рідне, те, що викликає гордість і повагу.

Наш Державний прапор є свідком перемог і втрат, його цінність не тьмяніє ні від часу, ні від відстані.

Він об’єднує наш народ та допомагає вирізняти супротивників – тих, кому не болить його псувати, нищити, топтати.

Державний прапор – це знамено любові до рідної країни, це лакмусовий папірець на українськість, патріотизм, відданість рідному народу.

Його міцно тримають у руках ті, хто захищає нашу з вами свободу й незалежність.

Наш святий обов’язок – берегти минуле, сучасність і майбутнє під рідними для нас кольорами Державного прапора.

Дякуємо тим, хто захищає і прославляє наш прапор і Україну, бо іншої нема.

І хоч над частиною території нашої країни сьогодні не майорить державний прапор, але ми обов’язково переможемо, і наш прапор знову об’єднає всю нашу  українську землю: від зелених лісів Чернігівщини до сонячних пляжів Півдня; від мальовничих гір Закарпаття до прекрасних степів Донбасу.

Давайте разом вірити в нашу перемогу, разом підтримувати наших захисників.

Сили та єдності кожному, злагоди й добра, віри в себе і в нашу Україну!

Зі святом,  шановна громадо!

З повагою – Володимир Куніцин, Коропський селищний голова