Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення комунального підприємства «Вода» Коропської селищної ради

Дата: 03.08.2022 12:50

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

28 липня 2022 року

смт Короп

№126

Розглянувши звернення комунального підприємства «Вода» Коропської селищної ради, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р. №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», керуючись статтею 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет селищної ради вирішив:

1. Встановити тарифи комунального підприємства «Вода» Коропської селищної ради на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на період з 01.01.2023 року до 31.12.2023 року в розмірах, вказаних в додатку до рішення.

2. Це рішення набирає чинності з 01.01.2023 року.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на директора комунального підприємства «Вода» Коропської селищної ради Бориска І.Ф.

Селищний голова                                                                                                                         В.М.Куніцин

до рішення виконавчого комітету селищної ради
28.07.2022 року №126

Тарифи