Житель Коропської громади отримує підтримку від Злученого Українсько-Американського допомогового Комітету

Дата: 26.07.2022 08:57

Понад 5 років житель села Лебедин Нехаївського старостинського округу Михайло Тихонович Жогло є учасником проєкту «Дід та баба» Злученого Українсько-Американського Допомогового Комітету та, згідно з проектом, отримує від меценатів Америки доплату до пенсії.

Михайлу Тихоновичу 93, за його плечима – важка колгоспна праця і непроста доля. Чоловік перебуває на обслуговуванні терцентру.

Вчора заступник начальника відділу соціального захисту населення Коропської селищної ради Микола Колодко і староста  Нехаївського старостинського округу Сергій Саводченко відвідали Михайла Тихоновича та передали йому допомогу від меценатів.

Злучений Українсько-Американський допомоговий Комітет фінансує у нашій громаді ще одну добру справу для людей поважного віку – гаряче харчування для самотніх стареньких. За сприяння голови громади послуга надається в Риботині, в місцевому кафе. 5 днів на тиждень до 30 жителів Риботина мають змогу смакувати різні гарячі страви.