В Атюші відбувся благодійний концерт на підтримку наших воїнів-захисників: люди зібрали майже 9 тисяч гривень

Дата: 24.07.2022 15:02

Фото без описуСьогодні Народний аматорський духовий концерт Коропського будинку культури (керівник Валерій Фока) за підтримки селищної ради дав благодійний концерт в Атюші, з метою збору коштів на підтримку ЗСУ.

Біля місцевого будинку культури оркестр виконав багато патріотичних композицій, зокрема вперше у його виконанні лунали «Стефанія» та «Горить-палає техніка ворожа».

Виступили також солісти Коропського БК і атюшівські вокалістки – випускниці Мистецької школи Анастасія Башук і Вікторія Ковтун.

Під час концерту атюшани  назбирали до благодійної скриньки 8 тисяч 941 гривню. Усі кошти будуть перераховані на рахунок Алли Шаповал, на якому консолідуються кошти на амуніцію для воїнів з нашої громади.

Звертаючись до жителів Атюшівського старостинського округу, голова громади Володимир Куніцин говорив про об’єднання сил для перемоги, про те, як використовуються благодійні кошти, про справи у громаді під час війни, про гуманітарну допомогу; та подякував атюшанам і артистам за їх внесок у перемогу.

Все буде Україна!