З Днем Національної поліції привітали правоохоронців громади

Дата: 04.07.2022 12:47

Із нагоди сьогоднішнього професійного свята у Коропському секторі поліцейської діяльності відбулось коротке урочисте зібрання.

Зі словами привітань до правоохоронців звернулися Коропський селищний голова Володимир Куніцин та начальник сектору поліцейської діяльності Роман Чернявський.

Голова громади подякував поліцейським за їхню щоденну працю, а особливо за гідне виконання обов’язків на початку збройної агресії росії та зараз, побажав успіхів у службі і злагоди в родинах.

Окремо він висловив вдячність правоохоронцям та ветеранам органів внутрішніх справ, які нині безпосередньо боронять країну від ворога, побажав усім повернення додому з Перемогою.

Також голова вручив Почесну грамоту селищної ради капітану поліції, заступнику начальника слідчого відділення Новгород-Сіверського районного відділу поліції Інні САВЧЕНКО —  за старанність та ефективне виконання службового обов’язку, забезпечення охорони прав і свобод людини.