Оркестр ЗСУ виступив у Коропі з концертом

Дата: 27.06.2022 18:18

У Центральному парку Коропа сьогодні виступила концертна бригада з міста Києва — ВІА, Брас-бенд та солісти Зразково-показового оркестру Збройних Сил України.

Концерт відбувся в рамках Всеукраїнської патріотично-мистецької акції «Час обрав нас» на підтримку бойового духу та з нагоди Дня Конституції України.

Цей оркестр розпочав свою діяльність після початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну.

Спочатку музиканти грали військовослужбовцям, які захищали Київщину, підбадьорювали воїнів, які йшли на фронт, грали мирним людям, які ховалися від обстрілів у столичному метро... Тепер творча команда їздить з концертами по всій країні.

…На початку присутні вшанували хвилиною мовчання наших загиблих воїнів, які полягли під час захисту України від російської навали.

Для військовослужбовців та для тих, кого захищають наші воїни, творчі гості виконали багато патріотичних композицій.

Публіка вітала артистів оплесками та квітами.

Коропський селищний голова Володимир Куніцин від імені всіх присутніх подякував концертній бригаді Зразково-показового оркестру ЗСУ за підтримку, патріотичність та українську пісню.

Те, що ми тут – не означає, що нам дуже весело. Ми усвідомлюємо, що відбувається. І зараз, під час концерту, чергова атака російського окупанта на нашу Україні —  летять ракети… Але ми не здаємось. Ми об’єднуємось та підтримуємо одне одного, молимося за нашу Україну, за наших воїнів, за жителів громади, щоб вони повернулися додому… Попереду дуже багато боротьби. Тож ми з вами повинні бути разом, повинні бути об’єднані в одній думці – і перемога обов’язково буде, – сказав голова громади..

Концерт завершився спільним виконанням Державного Гімну Україну.

А артисти отримали запрошення відвідати Коропщину ще раз —  у мирний час, після здобуття перемоги.