Легалізація діяльності та сплата податків - обов'язкові

Дата: 16.06.2022 16:14

Фото без описуПоки мужні захисники і захисниці захищають наші життя і долі на війні, ми в тилу повинні робити все для їхньої підтримки, а разом з тим забезпечувати життєдіяльність громади у надскладних умовах сьогодення.

В умовах обмеженості фінансування громадою забезпечується повноцінне функціонування таких надважливих галузей як медицина, соціальний захист, освітній процес. Безперебійно працюють екстрені служби.

Пряме воєнне вторгнення оминуло нашу громаду і практично не торкнулось умов ведення бізнесу. Разом з тим, з початку війни відмічається різке зменшення розміру податків від підприємництва громади.

Коропська селищна рада попереджає, що здійснення підприємницької діяльності без відповідної державної реєстрації, використання незареєстрованої найманої праці, обробіток масивів земельних ділянок без оформлення договірних відносин та сплати податків є неприпустимим.

Отримання нелегальних доходів та несплата податків є порушенням чинного законодавства України, а в умовах війни – практично злочином перед громадою та державою.

Звертаємо увагу підприємців та фізичних осіб на обов’язковість легалізації діяльності на території громади та зобов’язуємо чітко дотримуватись строків та повноти сплати податків!