Дата: 16.06.2022 16:13

Фото без описуВ теплий період  часу популярними для громадян є сезонні об’єкти сфери послуг, відпочинку та розваг на території громади. Такими об’єктами є лотки, ятки, палатки, виносні прилавки, зонти, столи, стільці, інше.

Звертаємо увагу суб’єктів підприємництва громади

Розміщення зон  масового відпочинку та дозвілля на комунальній території в обов’язковому порядку має бути погоджене з селищною радою.

Самовільне розміщення є порушенням діючого законодавства України, в результаті чого винні особи будуть  притягнуті до адміністративної відповідальності за такі порушення.

З метою дотримання Правил благоустрою на території Коропської селищної ради, які затверджені рішенням сесії селищної ради від  05.12.2019 р.  № 4436, у разі розміщення  об’єктів підприємництва та супутніх  зон  масового відпочинку та дозвілля на комунальній території біля торгівельних об’єктів  кожен суб’єкт підприємництва повинен терміново звернутись до селищної ради для отримання відповідного погодження на таке розміщення.