Сьогодні пройшло чергове засідання виконавчого комітету Коропської селищної ради

Дата: 15.06.2022 21:19

Фото без описуПровів його селищний голова Володимир Куніцин. Перед початком роботи він закликав усіх присутніх приєднатися до щоденної загальнонаціональної хвилини мовчання та вшанувати загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Далі члени виконкому розглянули питання порядку денного, а їх було 9. Зокрема:

• погодили розміщення дитячих атракціонів;
  • погодили звіт комунального підприємства «Коропське бюро технічної інвентаризації» за 1 квартал;
  • надали дозвіл на порушення об’єктів благоустрою для проведення водопроводу до магазину (але разом з цим доручили старості додатково з’ясувати, як буде облаштована каналізація);
  • погодили зміни до бюджету громади на цей рік в частині видатків, для придбання тепловізора захисникам;
  • розглянули заяви громадян про присвоєння адрес житловим будинкам, а також питання комунального майна.

Стало відомо, що в Коропі будуть відремонтовані проблемні ділянки по вулиці Успенській і Горького. Щоправда, в умовах воєнного стану можна фінансувати не всі видатки, і конкретно для ремонтів доріг потрібне погодження обласної військової адміністрації. Днями Чернігівська ОВА його надала.

Крім цього, у п’ятницю голова громади домовився щодо ремонту проблемних ділянок біля «Сільгосптехніки» та від військкомату до кінця Риботина з Управлінням капітального будівництва та зі Службою автомобільних доріг у Чернігівській області, які є балансоутримувачами цих доріг.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
 та комунікацій з громадськістю