Постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 2022 року № 589 внесено зміни до Порядку сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій

Дата: 08.06.2022 11:53

Збір з операцій з відчуження легкових автомобілів (далі – збір) сплачують підприємства, установи та організації всіх форм власності, а також фізичні особи, які набувають право власності на легкові автомобілі, що підлягають першій державній реєстрації в Україні в територіальних органах з надання сервісних послуг МВС.

Відтепер збір сплачуватимуть залежно від вартості легкового автомобіля, визначеної відповідно до договору купівлі-продажу, договору міни, довідки митних органів, акта експертної оцінки вартості автомобіля, інших документів, що підтверджують цю вартість, але не нижче митної вартості, зазначеної у митній декларації.

Водночас із переліку документів, які підтверджують вартість автомобіля, виключено довідку-рахунок торговельних організацій.

За інформацією Пенсійного фонду України