Жителі Коропської громади отримали гуманітарну допомогу від Міжнародного Благодійного Фонду «Україна Відкрите серце»

Дата: 12.05.2022 15:36

Допомога (новий одяг) була видана як постійним жителям громади, так і тимчасово переміщеним – тож разом її отримали 734 людини.

Доставку гуманітарного вантажу із Івано-Франківська повністю профінансувала Коропська селищна рада.

Видачу допомоги провів Коропський відокремлений підрозділ обласної організації Товариства Червоного Хреста.

Гуманітарна допомога ще залишилась (жіночі блузки). Отримати можна за адресою підрозділу ТЧХ.

Ми щиро дякуємо Благодійному Фонду «Україна Відкрите серце», його Президенту Валентині Парфенцевій, Генеральному директору Тетяні Богдан, і всім, хто причетний до доброї справи!