Привітали ветеранів

Дата: 09.05.2022 13:53

Серед нас живуть люди, для яких Друга світова війна навічно залишилася в серці й досі стоїть перед очима.

У нашій громаді, на жаль, їх уже небагато: Андрій Лазарович Горовий та Іван Климович Грибач із Коропа, Микола Лукич Баранець із Атюші, Федір Васильович Тригубенко з Лукнова, Петро Опанасович Величко з Нехаївки, Софія Сергіївна Пономарчук із Карильського. Саме руками цих людей кувалась перемога. І наш святий обов’язок – шанувати їх, підтримувати і всіляко допомагати.

Сьогодні за дорученням голови громади директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олександр Лаврик відвідав фронтовиків, які проживають у Коропі, передав їм вітання й продуктові набори.

Ветерани з радістю прийняли поздоровлення, поділилися спогадами про далекі фронтові роки, подякували за увагу і побажали миру Україні, адже знають, якою ціною доводиться його здобувати.

Подарунки також будуть передані й ветеранам, які проживають у старостинських округах.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю