Визначили, хто представлятиме Коропську  громаду в обласному конкурсі «Лідер року»

Дата: 16.02.2022 21:55

Засідання комісії з відбору учасників обласного конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року» пройшло сьогодні в Центрі дитячої та юнацької творчості.

У відборі взяли участь відеороботи учнів 8-11 класів із 9 освітніх закладів громади – семи  дівчат і одного юнака.

На розгляд журі вони подали відео на тему «Процвітання нашого краю – в руках громади!», «Ми – майбутнє України»
і відеоролик-самопрезентацію «Чому я?».

За рішенням журі, переможцями відбору стали:

І місце:

Неоніла Гладка, 9-класниця Нехаївської гімназії

Аліна Андрющенко, 11-класниця Риботинського навчально-виховного комплексу

Марина Богуславська, 9-класниця Коропської школи

ІІ місце:

Софія Кузик, 8-класниця Карильської школи

ІІІ місце:

Артем Пискун, 8-класник Атюшівської школи

Дякуємо всім учасниками конкурсу та їхнім наставникам. Ваші роботи – доказ вашої активності, цілеспрямованості, креативності, небайдужості до долі громади та країни. Ви – молодці! Щиро бажаємо вам подальших успіхів та здобутків!

Роботи учнівських лідерів, які зайняли І місце, представлять нашу громаду на обласному рівні.

Обласний конкурс на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року» організовує Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації та Чернігівський обласний Палац дітей та юнацтва.

Конкурс проводиться з метою виявлення та розвитку лідерського, організаторського та інтелектуально-творчого потенціалу підлітків, сприяння розвитку молодіжного руху, поширення кращого досвіду роботи лідерів учнівського самоврядування тощо.