Визначили, хто представлятиме Коропську громаду в обласному конкурсі «Лідер року»
Засідання комісії з відбору учасників обласного конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року» пройшло сьогодні в Центрі дитячої та юнацької творчості.
У відборі взяли участь відеороботи учнів 8-11 класів із 9 освітніх закладів громади – семи дівчат і одного юнака.
На розгляд журі вони подали відео на тему «Процвітання нашого краю – в руках громади!», «Ми – майбутнє України»
і відеоролик-самопрезентацію «Чому я?».
За рішенням журі, переможцями відбору стали:
І місце:
Неоніла Гладка, 9-класниця Нехаївської гімназії
Аліна Андрющенко, 11-класниця Риботинського навчально-виховного комплексу
Марина Богуславська, 9-класниця Коропської школи
ІІ місце:
Софія Кузик, 8-класниця Карильської школи
ІІІ місце:
Артем Пискун, 8-класник Атюшівської школи
Дякуємо всім учасниками конкурсу та їхнім наставникам. Ваші роботи – доказ вашої активності, цілеспрямованості, креативності, небайдужості до долі громади та країни. Ви – молодці! Щиро бажаємо вам подальших успіхів та здобутків!
Роботи учнівських лідерів, які зайняли І місце, представлять нашу громаду на обласному рівні.
Обласний конкурс на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року» організовує Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації та Чернігівський обласний Палац дітей та юнацтва.
Конкурс проводиться з метою виявлення та розвитку лідерського, організаторського та інтелектуально-творчого потенціалу підлітків, сприяння розвитку молодіжного руху, поширення кращого досвіду роботи лідерів учнівського самоврядування тощо.