Голова громади вручив ордер на житло родині переселенців

Дата: 09.02.2022 21:30

Фото без описуСьогодні, 9 лютого, у селі Нехаївка Коропський селищний голова Володимир Куніцин вручив ордер на житлове приміщення з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб переселенцю із Луганщини Євгену Тітову і його родині.

Придбання житла стало можливим завдяки програмі «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України».

Загальна вартість житла – 56 тисяч гривень. Із них 35 000 гривень (62,5%) – кошти державного бюджету, 21 000 гривень (37,5 %) – кошти бюджету Коропської селищної ради.

Під час вручення голова громади привітав господаря і всю його родину з цією приємною подією, побажав добра та злагоди в новій  оселі.

Візит у родину здійснила також завідувачка сектору по наданню соціальних послуг сім’ям з дітьми та молоді Оксана Нестеренко.

Дітям, які радо зустріли гостей, передали пакет із гостинцями.

Начальник 9 Державного пожежно-рятувального поста (смт Короп) Юрій Лаврик провів інструктаж щодо правил пожежної безпеки.

44-річний Євген Тітов із родиною переїхав на Коропщину із Луганщини у 2014 році.  В Атюші живе його мама.

Чоловік став на облік громадян, які потребують надання житлового приміщення з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб. Якийсь час родина винаймала житло в Атюші, потім у Билці. Тепер разом житимуть у цьому домі в Нехаївці.

До речі, родина велика: чоловік, дружина і діти: Дарині 1 рік і 4 місяці, Саші 9 років, Богдану 11. Живе  з ними і старша донька −  23-річна Каріна (дівчина має інвалідність). Тобто, у придбаному домі житимуть ушістьох.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю