Пожежні команди Нехаївки, Шабалинова, Рождественського й Атюші пройшли перевірку бойової готовності

Дата: 09.02.2022 13:21

Фото без описуСьогоднішня перевірка, ініціатором якої виступив голова громади Володимир Куніцин, показала, за скільки хвилин доїдуть на виклик сільські пожежні команди, як оперативно приборкають вогняну стихію, і чого бракує нашим вогнеборцям.

Учасниками перевірки були старости та Начальник 9 Державного пожежно-рятувального поста (смт Короп) Юрій Лаврик.

Випробування  провели за умов, наближених до реальних. Про перевірку не знав ніхто.

За легендою, між Шабалиновом і Нехаївкою сталося займання автомобіля. А в Накоті  − рівновіддаленому від Атюші й Рождественського −  нібито палає недіючий магазин.

Пожежним командам одночасно дали виклик про допомогу. Від часу виклику до прибуття на місце «події» кожної команди пройшло в середньому 13 хвилин. Пожежні діяли швидко та вправно… Єдине зауваження – не всі були у пожежній  формі й касках. Хоча самі ж пожежники сказали, що все це мають.

Які ж висновки?

Порадувала готовність наших пожежних команд. У цілому – спрацювали непогано, отже, можемо спати спокійно,  − сказав за підсумками перевірки Коропський селищний голова Володимир Куніцин. – Разом з тим, я помітив і недоліки, але вони стосуються технічного забезпечення. Будемо це виправляти: деякий інвентар, наприклад, спеціальні ліхтарі, найближчим часом докупимо. Для Атюшівської МПК бензопилу «Штиль» придбали сьогодні – «по гарячих слідах».

Зі свого боку начальник 9 ДПРП (смт Короп) Юрій Лаврик зазначив, що місцеві пожежні команди впоралися із завданням, і зауважень  з професійної точки зору до їхньої роботи нема. Загалом же МПК надають хорошу допомогу державному пожежно-рятувальному посту, в разі якщо трапляється лихо.

Довідково: у Коропській громаді працюють 5 сільських місцевих пожежних команд – у Атюші, Рождественському, Шабалинові, Нехаївці, а також Оболонні. Фінансуються вони з бюджету громади.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю