27 січня  Коропський селищний голова Володимир Куніцин провів перше в цьому році засідання виконавчого комітету

Дата: 28.01.2022 10:01

Члени виконкому опрацювали 31 питання зі сфери бюджету, діяльності комунальних підприємств, управління майном, соціального захисту тощо.

А саме:

• Погодили штатні розписи комунальних підприємств  «Благоустрій», «Радіоорганізація «Короп ФМ», «Коропська центральна лікарня»  та «БЛАГОУСТРІЙ СЕРВІС».
  • Затвердили перелік лісоматеріалів та лісопродукції Коропського СЛП «Агролісгосп»
  • Затвердили (без змін, а у зв’язку з настанням терміну повторного затвердження) норми надання послуг з поводження з побутовими відходами
  • Схвалили Програму фінансової підтримки готельного господарства на 2022 рік в новій редакції. Програму збільшили на 15 тисяч 780 грн для оплати  робіт з монтажу плитки на сходах.
  • Розглянули звіт про виконання Програми «Громадське бюджетування» (бюджет участі) у 2021 році.

За цією програмою у  громаді реалізовано 2 проєкти:

1. «Осучаснення холу Атюшівської школи з встановленням енергозберігаючих світильників та облаштуванням куточка Героя АТО Станіслава Ковтуна».      Встановлено підвісну стелю в холі на першому поверсі школи та вмонтовано 16 світильників, придбано і встановлено стенди для куточка Станіслава Ковтуна. Вартість цього проєкту – 50 тисяч гривень.

2. «Сучасний кабінет української мови і літератури та зарубіжної літератури для реалізації компетентісного підходу у вивченні мови і літератури». Придбано 2 телевізори з кронштейнами, 2 НDMI кабелі та 2 комплекти шаф. Вартість проєкту – 29 тисяч 934 грн (з них 422 грн − власні кошти)

Третій проєкт («3D моделювання і друкування у Коропській ТГ») не був реалізований, так як бюджетом проєкту передбачено недостатню суму коштів на обладнання та комплектуючі матеріали.

До речі, в цьому році на програму Громадського бюджетування передбачено 130 тисяч гривень. Конкурс буде оголошений 15 березня.

• Внесли зміни до комісії з питань бджільництва, попередження та фіксації масового отруєння бджіл на території Коропської селищної ради − додали представника Мезинського національного природного парку.
  • Розглянули ряд питань по лінії служби у справах дітей та відділу соціального захисту, зокрема – надали дозвіл на безкоштовне влаштування жительки Рижок у відділення терцентру в Нехаївці.

Розглянули на виконкомі й блок питань щодо управління комунальним майном:

- продовжили на рік термін дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами (по вулиці Горького в Коропі, біля БК)

- розглянули звернення з приводу дострокового розірвання договорів оренди майна;

- оголосили аукціон з передачі в оренду нежитлового приміщення  у Поліському

Також виконком вирішив безоплатно  надати житлове приміщення в селі Нехаївка у тимчасове користування внутрішньо переміщеній особі та членам його сім’ї, і видати відповідний ордер на проживання у житловому будинку.

Завершили роботу розглядом заяв громадян.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю