У Коропі відбулись урочистості з нагоди Дня Соборності України

Дата: 21.01.2022 14:06

Фото без описуЗавтра, 22 січня – особлива дата в історії державотворення Українського народу. Цього дня 1919 року у Києві проголошено Акт злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

У переддень великого державного свята в Коропі відбулися урочистості.

Участь у заходах взяв Коропський селищний голова Володимир Куніцин із колективом селищної ради, представниці Новгород-Сіверської районної державної адміністрації Наталія Разумейко, Світлана Біла, і Тамара Щепочкіна, військовослужбовці, працівники організацій і установ Коропа.

На знак шани й пам’яті про тих, хто боровся за волю і свободу України, вони поклали квіти до меморіалу Героям Небесної Сотні та загиблим воїнам АТО і до пам’ятника Тарасу Шевченку.

Урочистості продовжились у Коропському будинку культури.

Голова громади Володимир Куніцин у вітальному виступі закликав пам’ятати, що  Соборність – це не лише визначний акт минулого, який вшановуємо щороку 22 січня:

− Перш за все  – це комплекс актуальних завдань із творення майбутнього – свого і своєї держави, над реалізацією яких необхідно працювати щоденно. Недаремно в цьому році відзначення Дня Соборності проходить під гаслом «Ми – це Україна». Пам’ятаймо, що об’єднавшись усі разом, ми вистоїмо проти будь-якого лиха – внутрішнього, чи зовнішнього. Єдина держава витримає все, і Україна переможе!

Патріотичні художні номери представили виконавці Коропського і Риботинського БК, учні й викладачі Коропської мистецької школи. Також на екрані продемонстрували міні фільм про ті знакові події.