Дата: 13.01.2022 13:03

Коропською селищною радою, відповідно до рішення 13 сесії селищної ради 8 скликання від 10.12.2021 року №2389 «Про затвердження Програми по створенню сприятливих умов для посадки (висадки) пасажирів, що користуються послугами пасажирського автомобільного транспорту на території Коропської територіальної громади на 2022-2024 роки» пропонує фізичним та юридичним особам прийняти участь у конкурсі з визначення отримувача бюджетних коштів для виконання Програми по створенню сприятливих умов для посадки (висадки) пасажирів, що користуються послугами пасажирського автомобільного транспорту на території Коропської територіальної громади на 2022-2024 роки.

1. Умови конкурсу: учасниками конкурсу можуть бути підприємства, установи, фізичні особи підприємці, які мають у власності в смт Короп по вул. Горького або вул. Чернігівська приміщення, що забезпечене опаленням, електроживленням, достатньою (не менше 20-ти) кількістю місць для сидіння пасажирів та відокремленими місцями для роботи касирів.
  2. Збір пропозицій на участь у конкурсі буде здійснюватись протягом 5-ти робочих днів з дня оголошення конкурсу.
  3. Пропозиції надавати у письмовому вигляді на адресу Коропської селищної ради: смт Короп вул. Кибальчича, буд. 1 або в електронному вигляді на електронну адресу – kpselrada@ukr.net.
  4. Місце, дата та час початку проведення засідання конкурсної комісії: 25 січня 2022 року о 11:00 годині, за адресою смт Короп, вул. Кибальчича, буд.1, приміщення Коропської селищної ради, зал засідань.
  5. Телефон для довідок з питань проведення конкурсу: 2-11-05.

Конкурсна комісія