Гуртківці Центру дитячої та юнацької творчості здобули перемоги в конкурсі комп’ютерної графіки  та в змаганнях з авіамодельного спорту

Дата: 05.01.2022 18:41

Фото без описуСтали відомими результати творчих конкурсів, у яких не так давно взяли участь гуртківці Коропського ЦДЮТ.

Так, наші земляки здобули відзнаки Обласного заочного конкурсу комп’ютерної графіки «Територія дитинства», який провів Чернігівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді з нагоди 30-річчя створення Збройних Сил України.

Вихованець ЦДЮТ Денис Олійник нагороджений Дипломом І ступеня у номінації «3-D графіка» −  за роботу «Мій захисник України» у молодшій віковій категорії;

Марія Пацюк відзначена Дипломом ІІІ ступеня у номінації «2-D графіка» за роботу «Мій захисник» у молодшій віковій категорії.

А їхню наставницю Олену Олійник організатори нагородили грамотою за підготовку переможців.

Всього ж у конкурсі взяли участь 67 учнів (вихованців) гуртків інформаційних технологій закладів загальної середньої та позашкільної освіти міських, сільських, селищних територіальних громад області.

_______

Чудовий результат участі вихованців Коропського ЦДЮТ у V відкритих особисто-командних змаганнях з авіамодельного спорту «Зимовий Кубок», який провів науково-технічний відділ Центру позашкільної освіти Кролевецької міської ради.

Команду нашого ЦДЮТ представляли  Макар Даниленко, Вадим Черебило, Михайло Черебило і Анастасія Черебило.

Загалом же змагалися 6 команд −  29 учасників  із Сум, Конотопа, Шостки, Кролевця та Коропа.

Змагання проходили у категоріях «Вільно літаючі моделі» та «Міні моделі».

У результаті успішних виступів коропчани здобули 4 із 6 медалей конкурсу, а також Єдиний Кубок!

Учасники отримали подарунки від організаторів і Харківського авіаційного інституту.

Вітання переможцям!

Фото надані учасниками змагань