У Коропі встановили торгові ятки, придбані за кошти Програми DOBRE

Дата: 29.12.2021 13:13

Фото без описуЦе реалізується проєкт «Облаштування місць для дозвілля населення та торгівлі на території центрального парку імені  Кибальчича» - один із 4 проєктів Програми місцевого економічного розвитку Коропської територіальної громади Чернігівської області (https://koropska-gromada.gov.ua/docs/944571/).

Вчора вранці до Коропа були доставлені частини трьох збірних яток. Їх одразу ж змонтували.

Торгівельні ятки планується надавати в оренду місцевому бізнесу для торгівлі різними смаколиками

Загалом же це комплексний проєкт зі створення комфортних умов для відпочинку жителів і гостей громади. Крім яток, він передбачає вуличні лавки, урни, велопарковку та біотуалет, адаптований для людей з інвалідністю (за кошти Програми DOBRE).

Також минулого тижня відбулась поставка восьми урн.

Співфінансування нашої громади – витрати з  капітального ремонту тротуару вздовж та на території парку, а також облаштування зони відпочинку.

Проєкт реалізується в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Коропська громада є партнером Програми DOBRE в Чернігівській області.