Аварійні роботи на мосту біля Коропа завершено

Дата: 24.12.2021 18:15

За дорученням керівництва обласної державної адміністрації у Коропській громаді відновлено дерев’яний міст на місцевій автодорозі C250826 Короп — Лиса Гора.

Тут 26 листопада сталася ДТП — водій багатотоннажного автомобіля проігнорував дорожній знак  «Рух вантажних автомобілів заборонено». Дерев’яні конструкції мосту не витримали надмірної ваги, і вантажівка з напівпричепом, проваливши міст, зависла на вцілілих конструкціях споруди.

Міст, як і планувалося, відремонтували у короткі терміни — вже з 24 грудня відновлено безперешкодне пересування транспорту та пішоходів. Тут відремонтували дерев’яні опори, влаштували нові прогонні конструкції, замінили зруйновані перила. Встановили нові попереджувальні знаки.

Аварійний ремонт виконала підрядна організації, що на замовлення Управління капітального будівництва облдержадміністрації надає послуги з експлуатаційного утримання доріг та штучних споруд на них.

Звертаємося до водіїв та інших учасників дорожнього руху: дотримуйтесь швидкісного режиму та звертайте увагу на попереджувальні знаки, що регламентують дорожній рух! Дбайте про власну безпеку та безпеку інших.

За повідомленням Управління капітального будівництва
Чернігівської облдержадміністрації