Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Цього тижня пройшли два засідання сесії Коропської селищної ради восьмого скликання

Дата: 23.12.2021 21:01

Вони відзначилися ухваленням ряду важливих рішень.

Бюджет на наступний рік прийнятий

Розгляд та прийняття головного фінансового документа на 2022 рік – головне питання чотирнадцятої сесії восьмого скликання, що пройшло 21 грудня.

Отже, доходи бюджету  Коропської  селищної  територіальної  громади  визначили у  сумі 144 мільйони 233 тисячі 320 гривень (у тому числі доходи загального фонду бюджету – 140 мільйонів 583 тисячі 220 гривень;  та доходи спеціального – 3 мільйони 650 тисяч 100 гривень)

видатки бюджету на наступний рік –   144 мільйони 133 тисячі  320 гривень (з них загального фонду – 139 мільйонів 883 тисячі 220 гривень та спеціального фонду – 4 мільйони 250 тисяч 100 гривень)

Як розподіляються доходи та видатки – на наступних слайдах:

ВИДАТКИ:

Видатки в розрізі захищених статтей та інших видатків:

Державне управління (з урахуванням відділів освіти,  культури і туризму, соціального захисту):

Освіта:

Соціальний захист і соціальне забезпечення:

Культура і мистецтво

Фізична культура і спорт

На цій сесії були затверджені ряд програм на наступні роки.

Всього ж на цій сесії ухвалили рішення із 94 питань (з них загальних − 20, та 74 земельні).

А 23 грудня виникла необхідність скликати ще одну сесію.

У ході сесії депутати:

• розглянули питання «Про придбання житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами у комунальну власність Коропської селищної ради» − придбати житловий будинок для переселенців у Нехаївці, згідно Програми придбання у комунальну власність житла для надання в тимчасове користування внутрішньо переміщеним особам (35 тисяч – державний бюджет, 21 тисяча – бюджет громади);
  • у продовження першого питання затвердили технічну документацію із землеустрою (саме через затримку із земельним питанням рішення про придбання будинку не можна було ухвалити раніше, на попередніх сесіях)
  • затвердили Програму благоустрою території Коропської селищної ради на 2021 рік в новій редакції – збільшили на 49 тисяч для оплати електроенергії
  • та внесли відповідні зміни до бюджету на цей рік

Також під час засідання селищний голова Володимир Куніцин привітав депутата Дарину Мальцеву з її Днем народження, що збігся з днем сесії.

А також  поздоровив усіх присутніх із прийдешніми святами.

Всі рішення цих сесій будуть оприлюднені на офіційному сайті громади в розділі «Офіційні документи».

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю