Територіальна оборона

Дата: 22.12.2021 09:56

29 липня 2021 року Президент України Володимир Зеленський підписав Закон №1702-ІХ «По основи національного спротиву», який з 01.01. 2022 року набирає чинності.

Згідно з даним законом чисельність Збройних Сил України збільшується на 11 000 чоловік.

Керівництво Силами територіальної оборони здійснює Головнокомандувач  Збройних Сил України через Командування Силами територіальної оборони.

В кожному районі створюються підрозділи територіальної оборони.

В Новгород-Сіверському, Корюківському, Ніжинському, Прилуцькому, Чернігівському районах та м. Чернігів будуть сформовані підрозділи територіальної оборони.

На підрозділи територіальної оборони покладається охорона важливих об’єктів на території району, підготовка населення до національного спротиву, забезпечення суверенітету та територіальної цілісності України.

Перший відділ Новгород-Сіверського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (колишній Коропський районний військовий комісаріат) проводиться відбір громадян України для проходження військової служби  у підрозділах територіальної оборони.

Вимоги:

• громадянин України;
  • приданий до військової служби за станом здоров’я;
  • військовозобов’язаний (раніше проходив військову службу);
  • вік до 57 років;
  • відсутність судимостей.

Заробітна плата від 10500 грн, повний соціальний пакет, надання щорічної відпустки. За підписання першого контракту виплачується одноразова грошова допомога у розмірі 17 000 грн.

За додатковою інформацією можна звернутися в Перший відділ Новгород-Сіверського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою: Короп вул. Вознесенська, 24 тел.: 0634095502