Увага! Закінчується термін подання декларації за 2020 рік для отримання податкової знижки

Дата: 08.12.2021 09:52

Повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна скориставшись правом на податкову знижку, - нагадує заступник начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області Руслан Погрібний.

Податкова знижка для фізичних осіб, - це документально підтверджена сума витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів, робіт, послуг у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками звітного року у вигляді заробітної плати.

Платники податку, які бажають скористатися правом на податкову знижку за підсумками 2020 року, повинні до кінця поточного року подати річну податкову декларацію (разом з відповідними документами) до контролюючого органу за місцем реєстрації громадянина.

Сума, що має бути повернена платнику податку, зараховується на його банківський рахунок, відкритий у будь-якому комерційному банку протягом 60 календарних днів після надходження такої податкової декларації.

Руслан Погрібний наголошує: «Якщо платник податку до кінця податкового 2021 року не скористається правом на нарахування податкової знижки за наслідками 2020 року, таке право на наступні податкові роки не переноситься».

Нагадуємо, що для заповнення та направлення декларації про майновий стан і доходи можна скористатися електронними сервісами ДПС, а саме, Електронним кабінетом платника.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області