У Коропській громаді вручили відзнаки волонтерам

Дата: 06.12.2021 14:43

Грудень – місяць із особливою атмосферою та настроєм. Він сповнений святковими датами, що несуть радість, здійснення мрій, добро… Одне з таких свят − Міжнародний День волонтера − відзначається у всьому світі 5 грудня.  У Коропській громаді не змогли оминути це свято, а скористалися такою чудовою нагодою і віддячили людям, які присвячують частинку свого серця і душі  безкорисному служінню суспільству.

Сьогоднішнє засідання виконавчого комітету розпочалося зі слів вдячності та врученням нагород нашим волонтерам.

− Не дивлячись на те, що є різні життєві обставини, багато людей не рахуються зі своїм часом, особистими справами, і намагаються допомогти іншим людям, − сказав Коропський селищний голова Володимир Куніцин. −  І ми дуже вдячні людям, які займаються волонтерство і допомагають іншим.

Після цього Володимир Миколайович вручив Подяки і квіти волонтерам  відокремленого підрозділу Чернігівської  обласної організації Товариства Червоного Хреста України Ользі Петрівні Матвієнко й Олені Петрівні Прокопенко.

Така ж Подяка оголошена  і Владиславу Петровичу Кривенку, але через робочі справи він не зміг прийти на вручення, тому  нагороду йому передасть голова відокремленого підрозділу ТЧХ Таїсія Онопка.

Також за активну волонтерську діяльність і підтримку сімей у складних життєвих обставинах відзначені Тетяна Леонідівна Дорошенко, Ірина Миколаївна Боровська й Оксана Юріївна Беспала. Їм нагороди передадуть за першої ж нагоди.

Ще раз щиро бажаємо вам, шановні  волонтери, міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку й тепла, миру та благополуччя.

Хай доля обов’язково віддячує вам за всі ваші добрі справи!