Щодо реалізації проекту «Чисте довкілля – екологічно здорова громада» (далі Проект) у 2021 році

Дата: 02.12.2021 12:10

Надаємо інформацію, якою володіє селищна рада.

Громадською організацією «Майбутнє Коропщини», голова організації Марина Зінченко, було подано Проект до  громадської організації «Поліський фонд», який був схвалений останньою.

Мета Проекту: активізація жителів громади до ліквідації стихійних сміттєзвалищ в місцях масового відпочинку населення та налагодження в межах громади системи збирання та сортування сміття через проведення інформаційної компанії. Автор ідеї Проекту – Олексій Дашевський.

Відповідно Договору про співпрацю для реалізації Проекту передбачено внесок програми DOBRE – 79,8тис. грн в тому числі на:

• придбання контейнерів для роздільного збирання твердих побутових відходів   32,5 тис. грн;
  •  харчування учасників під час проведення тренінгів  та зустрічей  21,3 тис. грн;
  • гонорар тренера 20,0 тис. грн;
  • виготовлення буклетів, інформаційних листівок 5,0 тис. грн;
  • канцтовари, транспортні послуги  1,0 тис. грн.

Власний  внесок (відповідно проекту фінансується ФОП Мисник Є.М. та ТОВ «Газбудсервіс»−10,0 тис.грн в тому числі на:

• плити для встановлення контейнерів 6,0 тис. грн;
  • оренда приміщення конференц-зали 2,0 тис. грн;
  • висвітлення інформації про реалізацію Проекту в газеті «Нові горизонти» 1,6 тис. грн;
  • висвітлення інформації про реалізацію Проекту через місцеве радіомовлення «Короп ФМ» 0,4 тис. грн.

Станом освоєння коштів Проекту селищна рада не володіє.

Рішенням виконавчого комітету селищної ради на звернення ГО «Майбутнє Коропщини» надано дозвіл на встановлення контейнерів (євроурн трьохсекційних) для роздільного збирання твердих побутових відходів  у кількості 5 штук: біля озера Коноплянка – 2 штуки, в напрямку до озера Карпівка – 1 штука, в напрямку до озера Панське – 1 штука, с. Риботин центр села – 1 штука.

Рішенням виконавчого комітету селищної ради, відповідно до Договору про співпрацю в листопаді місяці прийнято у комунальну власність Коропської селищної ради 5 контейнерів (євроурн трьохсекційних) для роздільного збирання твердих побутових відходів на суму 36,5тис.грн. Визначено балансоутримувачем даного майна КП «Благоустрій» Коропської селищної ради, яке забезпечує обслуговування контейнерів.

один із контейнерів, село Риботин