Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Із робочим візитом у Коропській громаді сьогодні побував заступник голови Чернігівської обласної ради Дмитро Блауш

Дата: 25.11.2021 21:52

Разом з однопартійцем – головою депутатської фракції Радикальної партії Олега Ляшка Ігорем Вегерою – Дмитро Блауш передав телевізор для нещодавно відкритої фітнес-зали у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості (придбаний за власні кошти).

Цей подарунок зробить заняття з джампінгу ще цікавішим і полегшить інтенсивну роботу тренерки.  Директорка закладу Олена Куніцина, тренерка Катерина Медведь  і її учениці дуже зраділи такому потрібному презенту.

Коропський селищний голова Володимир Куніцин подякував Дмитру Блаушу за увагу та подарунок, а також відмітив роботу депутатів селищної ради від радикальної партії, котрі стоять на позиціях розвитку громади.

Дмитро Ярославович не тільки помилувався виробами талановитих гуртківців ЦДЮТ, а й сам спробував попрацювати з глиною.

А ще, побачивши моделі літаків і ракет, заступник голови облради захотів замовити подібну роботу собі в кабінет.

Разом з головою громади Дмитро Блауш відвідав і Вільне, де реалізується проєкт «Поліцейський офіцер громади».

Тут із представниками нацполіції були узгоджені завершальні штрихи перед  відкриттям поліцейської станції.