Шановні жителі громади! Інформуємо вас із приводу температурного режиму в Коропській школі

Дата: 25.11.2021 18:59

Фото без описуЗаклад опалюється від центральної котельні. Начальник Коропської дільниці АТ «Облтеплокомуненерго» Олег Мельоха повідомив, що добовий ліміт на котельню становить на сьогодні 1190 м3 газу.

За годину витрачається 100 кубометрів газу. Тож нинішнього ліміту вистачає тільки на 12 годин.

Цього мало, тому в школі холодно.

Наявного ліміту бракує громадам по всій області. Через це сьогодні в Чернігові відбулась зустріч керівників дільниць із керівництвом АТ «Облтеплокомуненерго», де й були озвучені претензії.

Домовленості такі:

1. Із неділі котельню у другій половині дня почнуть топити значно краще. У школі буде тепліше.

2. Із 1 грудня буде підвищення лімітів на добу − 2046 м3 газу. Газу вистачить уже на 20 годин.

3. Якщо будуть сильні морози, ліміти збільшуватимуть ще.