Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

У Коропі спиляли два дерева, визнані аварійними ще 13 років тому

Дата: 23.11.2021 16:07

Короп, дві високі тополі по провулку Грушевського. Зверху голосно реве пилка – це працює команда верхолазів із Мени.

Знизу за їхньою роботою спостерігають керівник КП «БЛАГОУСТРІЙ СЕРВІС» Сергій Прокопенко і коропчанин Василь Грицай, оселя якого – небезпечно близько до цих дерев.

Від Василя Миколайовича дізнаємося, що цю пару тополь він просив спиляти вже років 13. Стільки ж дерева офіційно перебувають у статусі аварійних.

Підтвердження тому – буквально у дворі.

− Падали отакі товщиною гілки, − показує розкритою долонею. – І на гараж падали, міняв шифер побитий...

Чоловік каже, що роками оббивав пороги, щоб ці дерева спиляли. І за себе боявся, і за школярів – а вони цією дорогою зазвичай ходять на стадіон.

Не дочекавшись відповіді, років зо 3 тому взяв із сусідом у РЕМі вишку. Разом обпиляли частину небезпечних гілок.

Тепер, каже, можна полегшено зітхнути. Василь Миколайович попросив подякувати Володимиру Куніцину, що нарешті його та його сусідів почули.

__________________________________

Старі дерева, які ось-ось можуть упасти – проблема всієї нашої громади, кожного села. Постійно надходять нові звернення і від старост, і просто від жителів.

На жаль, на всі одразу не можна відреагувати, бо для цього треба і спеціально навчені фахівці, і мільйони гривень.

Але по мірі можливості намагатимемося виручати людей із таких ситуацій.