Зиму зустрічаємо чистотою

Дата: 23.11.2021 11:49

Фото без описуМинулого тижня в Коропській громаді пройшли останні в цьому році масові осінні толоки.

Заклик організувати день прибирання підтримали в усіх без винятку старостинських округах.

Щиро дякуємо всім, хто зробив її охайнішою й затишнішою! Вдячні людям, які потрудилися сьогодні, минулого тижня чи минулого місця, або ж планують це на завтра, адже робота ще триває.

Ми запитали в старост, як минулого тижня пройшли їхні дні прибирання:

У Билці, приміром, впорядкували центр села. Працювали кочегар і техпрацівник Будинку культури.

Будище допомогли прибрати підопічні місцевого центру реабілітації. Трудилися також працівники БК та  ФАПу.

У Вишеньках чистоту навели колективи будинку культури і «старостату».

У Вільному толоку провели староста, кочегар адмінбудівлі й молодша медична сестра: побілили стовпи вздовж центральної дороги, впорядкували територію біля адмінбудівлі, прибрали місток.

В Городищі на толоку вийшов колектив будинку культури, діловод і опалювач адмінбудівлі, продавець магазину.

В Оболонні − працівники школи, «старостату» і бібліотекар.

Прибрати рідне Карильське вийшли працівники місцевих організацій. І не тільки: з директором БК працювала і її родина.

Центр Краснопілля причепурив весь штат «старостату», працівники БК і працівники магазинів.

У Лукнові потрудилися учні й працівники школи й «старостату».

У Райгородку −  діловод з опалювачем та фельдшером.

У Рижках – діловод і опалювач адмінбудівлі та продавчиня магазину.

У центрі Поліського трудилися теж утрьох: староста, директор КБ і його сусід – Михайло Марусенко.

У Сохачах стало чистіше завдяки старанню працівників місцевих установ.

У більших селах назбиралися численніші команди.

В Атюші «суботник» провели староста із сином, діловод, працівники будинку культури й пожежної частини, споживчого товариства, соціальні робітники. Разом прибрали в центрі села.

В Риботині минулого тижня чоловіки влаштували велику толоку на кладовищі, про що ми писали. В цей час жінки – працівниці «старостату» і БК − прибрали територію зупинки й центр. А на завершення доброї справи разом ще і ялинку посадили.

Нехаївку гребли й мели працівники будинку культури, амбулаторії, школи й «старостату».

Чистим і прибраним після масової толоки став центр Рождественського.

У Шабалинові на заклик прибрати село відгукнулися працівники Будинку народних традицій і дозвілля, школи, дитсадка, «старостату», стаціонарного відділення терцентру, амбулаторії, аптеки, і пожежна команда.

Ось так, злагоджено й дружно, руками працьовитих людей причепурюється напередодні зими наша громада.