Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

У Коропській громаді рятівники отримали новий пожежний автомобіль

Дата: 17.11.2021 16:43

Сьогодні 9-й Державний пожежно-рятувальний підрозділ смт Короп отримав нову пожежну машину на базі шасі МАЗ.

Обладнану сучасними засобами пожежогасіння машину надало для громади Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Чернігівській області.

Машина оснащена цистерною на 5 тонн води і 500 літрів піноутворювача для гасіння легкозаймистих речовин. В ній багато засобів пожежогасіння й пожежно-технічного озброєння: пневматична щогла, димовсмоктувач для видалення диму з приміщень, бензоріз,  і ще багато найменувань.

_____

Пожежну техніку радо зустрічали не тільки наші рятівники, голова громади Володимир Куніцин, начальник Новгород-Сіверського РВ ГУ ДСНС України в Чернігівській області Андрій Анікієнко, а й працівники організацій, які стали свідками приїзду машини до Коропа.

Зауважимо, що Чернігівська область отримала дві нові пожежні машини.  Ще одна залишилася в Чернігові, в ГУ ДСНС.

Щоб отримати машину, рятівникам треба було збудувати новий гараж – високий і теплий. В цьому допомогла громада.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю