Наближається зима. Для дбайливого господаря дорога кожна хвилинка

Дата: 16.11.2021 13:52

ВІЛЬНЕ. Вулиця Василя Нікітіна

Працює грейдер ТОВ «Черешеньки» (керівник О.М.Андрущенко). Легко, наче масло, зчищає грунт, засипає нею глибоку канаву.

− Дякую Олександру Миколайовичу – завжди виручає! – каже староста Вільненського старостинського округу Лариса Москальова. − Це наша найпроблемніша дорога! Такого більше нема у нас ніде. Дзвонить людина, плаче, бо серце хворе, а швидка не проїде... Але думаю, що оця потужна техніка тут нарешті щось зробить.

РИБОТИН. Центральне кладовище.

Староста Володимир Капиця – на тракторі. Чоловіки – опалювачі будинку культури, адмінбудівлі, школи, шкільний завгосп і робітник з ремонту − рубають і пиляють довкола давніх могил.

−  Ми постійно працюємо, щоб кладовище було впорядкованим. Починали з працівниками школи… випиляли 86 соток території. У цьому році додали ще соток 40. І ще залишилося десь 80 розчистити. Будемо працювати!

Молодець староста! Організував людей, результат видно – похвально!

НЕХАЇВКА

Працює трактор Коропської селищної ради, облаштовує сміттєзвалище.

…Старанній людині завжди є чим зайнятися. От і працюють вони, використовуючи кожну дорогоцінну мить осені, що ось-ось відійде у минуле. Інакше ж не можуть. І так день у день.

Голова Коропської громади Володимир Куніцин переконаний: тільки щоденною працею можна зробити нашу громаду охайною, затишною і комфортною!

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю