Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

КОНКУРС з відбору кращих інвестиційних проєктів/бізнес-ідей «Invest-UP.CN»

Дата: 15.11.2021 09:39

(https://economy.cg.gov.ua/index.php?id=443350&tp=0 ).

Переможці Конкурсу будуть визначені у наступних номінаціях:

• молодіжний стартап, в т.ч. робототехніка;
  • аграрний сектор;
  • альтернативна енергетика та енергоефективні технології;
  • інформаційно-телекомунікаційні технології;
  • промисловість, в т.ч. високотехнологічне машинобудування;
  • інфраструктура;
  • туризм;
  • спорт, розваги, громадське харчування та дозвілля.

Участь у конкурсі - безкоштовна. Заявки можна подавати до 26 листопада 2021 року включно (до 17:00 годин).

Заповнити анкету учасника можна за посиланням: https://forms.gle/3r1zgk3WdkiuvEvW6 .

Зазначений конкурс дозволить виявити перспективні бізнес-ідеї та проєкти серед молоді, підприємців-початківців, наукової та бізнес-спільноти, сприятиме формуванню портфелю проєктних пропозицій, реалізація або розвиток яких потребує залучення інвестиційних ресурсів.

Умови подання заявок

1. Для реєстрації в Конкурсі кожний учасник  подає заявку для участі у Конкурсі «Invest-UP.CN» та інші додаткові матеріали (за наявності) шляхом заповнення відповідної електронної форми.

2. Конкурсна робота може подаватися лише в одній номінації.

3. По кожному інвестиційному проєкту/бізнес-ідеї заявка для участі у Конкурсі заповнюється окремо.

4. Конкурсна заявка, яка оформлена неналежним чином або не в повному обсязі, а також така, що містить недостовірну інформацію, до участі у Конкурсі не допускається рішенням Конкурсної комісії.

5. Конкурсні заявки, в яких за результатами експертизи будуть виявлені ознаки плагіату, не допускаються до участі в Конкурсі.

6. За бажанням конкурсанта до заявки можуть бути додані будь-які матеріали, що пояснюють або ілюструють суть проєкту (бізнес-план/ТЕО, концепція, скріншоти, демоверсія розробленої програми, бюджет проєкту, опис поточної стадії реалізації проєкту і отриманий результат, аудіо- та відеозаписи тощо).

За інформацією Чернігівської ОДА