Сьогодні під головуванням селищного голови Володимира Куніцина пройшло засідання 12 сесії восьмого скликання

Дата: 12.11.2021 21:01

Депутати – а їх прибуло 25 із 26 обраних до ради – ухвалили рішення із 268 питань. Із них загальних питань було 41, решта земельні. Всі вони попередньо були опрацьовані на засіданнях постійних комісій.

У роботі сесії взяли участь члени виконкому, працівники виконавчого апарату, керівники комунальних підприємств і установ.

За результатом розгляду питань було вирішено, зокрема, наступне:

«Будівництво, ремонт та обслуговування доріг та тротуарів»
− друга пріоритетна послуга в Коропській громаді

Керувалися вибором відповідно до результатів проведених нещодавно опитувань у нашій громаді. Тепер буде розроблятися План удосконалення цієї послуги. Першою пріоритетною послугою у нас, нагадаємо, визнана медицина.

Затверджений План дій щодо просування гендерної рівності

Цей план розрахований на 2021-2023 роки. Він передбачає удосконалення нормативно-правового забезпечення реалізації політики гендерної рівності; врахування гендерних потреб під час розробки місцевої політики; підвищення рівня кваліфікації з цієї теми; проведення інформаційно-просвітницьких кампаній; надання гендерно чутливих послуг.

Кисневі концентратори для Коропського центру
первинної медико-санітарної допомоги

На сесії розглянули ряд питань управління майном.

Відповідно до рішення обласної ради, надали дозвіл на передачу Коропському ЦПМСД 13 кисневих концентраторів (7 штук AE-8-N; 6 штук AE-8-W) придбаних за державні кошти обласною радою.

За рахунок вільних залишків

Депутати розглянули звіт начальника фінансового відділу про виконання селищного бюджету Коропської територіальної громади за 9 місяців цього року, і погодили виділення асигнувань за рахунок вільних залишків:

• 47 300 грн - співфінансування проєкту «Облаштування місць для торгівлі та дозвілля населення на території центрального парку ім. Кибальчича в смт Короп»
  • 30 000 грн – на Програму  профілактики правопорушень

Депутати голосуватимуть на гаджетах

Це зазначили в Регламенті Коропської селищної ради восьмого скликання. Відкрите поіменне голосування здійснюватиметься надалі за допомогою системи електронного голосування «Голос» з фіксацією результатів голосування. Облаштування системою електронного голосування відбулось за підтримки Програми DOBRE.

Також на сесії затвердили Положення про старосту і Порядок проведення громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах Коропської селищної територіальної громади (відповідно до нового законодавства).

Програми

На сесії внесли зміни до кількох чинних програм:

• Програми профілактики правопорушень на території населених пунктів Коропської селищної ради на 2021 рік;
  • Програми фінансової підтримки надання первинної медичної допомоги жителям Коропської селищної ради на 2021 рік;
  • Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Вода» Коропської селищної ради на 2021 рік
  • Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Благоустрій» Коропської селищної ради на 2021 рік
  • Програми фінансової підтримки готельного господарства на 2021 рік
  • Програму благоустрою території Коропської селищної ради на 2021 рік
  • Програми по соціальному захисту та підтримки громадян Коропської селищної ради

І затвердили нові (на 2022-2024 роки):

• Програму забезпечення діяльності місцевої пожежної охорони на території
  • Коропської селищної ради
  • Програму фінансової підтримки засобів масової інформації
  • Програму фінансової підтримки архівної справи

Фінансові плани

Затверджені фінансові плани комунальних підприємств селищної ради на наступний рік: КП «Вода», «Благоустрій», «БЛАГОУСТРІЙ СЕРВІС»; «Інформаційно-туристичний центр «Космос», «Коропське бюро технічної інвентаризації», «Радіоорганізація «Короп ФМ»

Зміни в депутатських комісіях

Надійшло кілька заяв депутатів про вихід з однієї постійної комісії та намір вступити до іншої.

•  Відтак, Андрій Шило і Людмила Пилипенко надалі працюватимуть у комісії питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку;
  • Олександр Хілько – в комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, законності, депутатської діяльності та етики

На цій сесії депутати прийняли звернення до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України 9-го скликання щодо соціально-економічного захисту громадян України під час проходження опалювального сезону та справедливу тарифікацію опалення та постачання гарячої води.

Всі рішення сьогоднішньої сесії будуть оприлюднені на офіційному сайті Коропської громади.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю