Із професійним святом привітали працівників культури

Дата: 09.11.2021 19:17

Фото без описуСтало доброю традицією на початку листопада вшановувати тих, хто натхненною працею, безмежною фантазією та оптимізмом наповнює серця інших людей радістю, навіть із сірих буднів робить яскраве свято.

Сьогодні, з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури й майстрів народного мистецтва, в Арт-просторі Публічної бібліотеки відбулась святкова зустріч.

Щирі вітання працівникам культури присвятили Коропський селищний голова Володимир Куніцин і начальник відділу культури і туризму Сергій Семенов.

- Культуру, як і спорт, я дуже люблю, − сказав голова громади. – Взагалі, вважаю, що без гарного слова, пісні, дотепних жартів, без мистецтва людина не може – вона тоді зів'яне, житиме неповноцінним життям…

На жаль, зараз є фактори, які не дають культурі розправити крила на повну силу. Є маса ідей, є люди, які можуть і вміють творити, але… По-перше, карантин. По-друге, ціна на енергоносії, яка росте з кожним днем і стримує у планах та мріях… Але, як сказав голова громади, потрібно триматися, ніхто не збирається опускати рук і збавляти обертів.

Трохи про підсумки. У цьому році вдалося чимало реалізувати в матеріально-технічному плані: зроблений зовнішній ремонт будинку культури, проєкт на опалення історико-археологічного музею, ремонтні роботи в меморіальному музеї Кибальчича, облаштування Арт-простору. Вже будуються плани й на наступний рік.

− Нам з вами дуже багато ще треба буде зробити. Думаємо над рядом заходів  – рибного фестивалю, фестивалю хліба…У нашому селищі додатково створюються дві локації, треба разом їх наповнити змістом – повноцінним, якісним, − сказав Сергій Семенов.

Працівникам культури побажали здоров’я, яскравих здобутків, успішної реалізації творчих проєктів.

Кращим представникам сфери вручили почесні відзнаки.

Подяка Коропського селищного голови оголошена Валентині Павлівні ІГНАТЕНКО, бібліотекарю І категорії Публічної бібліотеки

Грамотою Коропської селищної ради відзначений Валерій Вікторович ФОКА, викладач Коропської мистецької школи

Грамотами відділу культури і туризму нагороджені:

Яна Павлівна БУЛЬЙОНОВА, викладач Коропської мистецької школи

Світлана Андріївна ВЛАСЕНКО, директор Городищенського сільського Будинку культури

Наталія Миколаївна БРОВКО, директор Вишеньківського сільського Будинку культури

Надія Пантеліївна ІЛЛЮЩЕНКО, бухгалтер відділу культури і туризму

Також учора, у переддень свята, директору Комунального закладу «Публічна бібліотека» Ірині Михайлівні Євтушенко та директору Коропського будинку культури Наталії Олександрівні Кузьменко  були вручені Подяки голови районної ради.

_______________________

Ще раз вітаємо зі святом усіх працівників культури, учасників аматорських колективів та народних умільців!

Ми вдячні вам за високопрофесійну працю, невтомну енергію, за те, що робите навколишній світ кращим і добрішим!

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю