Сьогодні в  Коропі побував новий керівник ПРАТ «Чернігівське обласне підприємство автобусних станцій 17499» Віталій Креденсир

Дата: 09.11.2021 15:34

Фото без описуКоропський селищний голова Володимир Куніцин провів із ним робочу зустріч на території автостанції, яка підпорядковується цьому підприємству.

Віталій Володимирович вітає прагнення нашої громади зберегти в Коропі автостанцію, та подякував за прийняття програми, яка фінансово підтримує її роботу.

Він розповів, що підприємство прагне покращити тутешню інфраструктуру і, зокрема, облаштувати придатний для використання громадський туалет (за символічну плату) і утримувати його.

Проте є проблема.

Свого часу земля під туалетом була приватизована. Зараз вона належить ринку.

Зрозуміло, що за таких умов ПРАТ «ЧОПАС 17499» не готове вкладати у ремонт вбиральні чималі кошти. А це, за оцінкою Віталія Креденсира, орієнтовно 500-600 тисяч гривень.

До речі, через землю цей туалет досі так і не змогла облаштувати селищна рада.

На зустрічі була й голова правління «Коропської райспоживспілки» Світлана Ковтун.

Голова громади пропонував їй відмовитися від землі під вбиральнею (там трохи більше 1 сотки), але  це пропозиція не була підтримана.

Сторони ситуації домовилися знайти найоптимальніший варіант вирішення питання.

Зі свого боку Коропська селищна рада сприятиме тому, аби якомога швидше реалізувалося прагнення Віталія Володимировича і очолюваного ним підприємства покращити умови на автостанції.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю