Зі святом, шановні працівники соціальної сфери!

Дата: 05.11.2021 15:05

Фото без описуУ першу неділю листопада професійне свято відзначають працівники соціальної сфери – люди, які крокують життям із особливою добротою, терпінням, щирістю  і любов’ю до людей.

Передсвяткові вітання й слова вдячності за нелегку, але таку потрібну працю, за добрі чуйні серця сьогодні приймали працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської селищної ради.

Дружньою і дуже теплою була їхня розмова із Коропським селищним головою Володимиром Куніциним і директором терцентру Олександром Лавриком…

− Ваша робота надзвичайно потрібна. У переважній більшості наше населення − це або люди старшого віку, або в багатьох випадках просто незахищені. Ви для них значно важливіші, ніж такі як я, − сказав голова громади.

Соціальна сфера −  одна з основних у нашій громаді, про що свідчать видатки на неї: майже 12 мільйонів на рік, третє місце за галузями, 9% у структурі всіх видатків.

Володимир Миколайович щиро подякував усьому колективу терцентру, і зокрема Олександру Григоровичу.

Яке ж професійне свято без нагород? Відзнак за сумлінну працю в системі соцзахисту сьогодні було чимало.

Почесною грамотою Чернігівської обласної ради нагороджена Алла Миколаївна БАРАНЕЦЬ, заступник директора терцентру – начальник відділення соціальної допомоги вдома

Подяка голови Чернігівської обласної державної адміністрації оголошена Миколі Степановичу МОЙСЕЄНКУ, завідувачу відділення стаціонарного догляду села Нехаївка

Почесною грамотою Коропської селищної ради нагороджені:

Наталія Володимирівна БАБИЧ, соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома

Наталія Дмитрівна ТКАЧЕНКО, бухгалтер терцентру

Подяка Коропського селищного голови оголошена:

Світлані Олексіївні КОСТЮК, медичній сестрі відділення стаціонарного догляду села Шабалинів

Раїсі Василівні ГУБАР, молодшій медичній сестрі відділення стаціонарного догляду села Нехаївка

Спільною грамотою Новгород-Сіверської РДА та районної ради нагороджена Наталія Миколаївна ІВАНЕЦЬ, соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома

Почесною грамотою Департаменту соціального захисту населення Чернігівської ОДА нагороджена Людмила Михайлівна РЕЗНИЧЕНКО, медична сестра відділення стаціонарного догляду села Шабалинів.

Грамотами терцентру відзначені:

Сергій Володимирович СОЛОДКИЙ, взуттєвик терцентру

Тетяна Олексіївна ОЧКУР, соціальний робітник

Катерина Миколаївна СОКОЛОВА, соціальний робітник

Валентина Михайлівна ПАПКА, машиніст з прання та ремонту спецодягу відділення стаціонарного догляду села Шабалинів

Наталія Іванівна СЬОМАКО, машиніст з прання та ремонту спецодягу відділення стаціонарного догляду села Нехаївка

Надія Дмитрівна СЕМЕРНЯ, кухар-кухонний робітник відділення стаціонарного догляду села Нехаївка.

А завідувачці відділення стаціонарного догляду села Шабалинів Вірі Толочко присвятили подвійні вітання, адже вчора вона відсвяткувала День народження.

Директор терцентру вручив квіти шанованій іменинниці.

Щиро вітаємо!Міцного здоров’я вам, наші працівники соціальної сфери! Зичимо вам добробуту, злагоди й домашнього затишку, звершення усіх задумів, а також подальших успіхів у роботі.

Сектор інформаційної діяльності,
програмного забезпечення та комунікацій з громадськістю